Pielęgnacja skóry po zabiegach medycyny esteycznej

przez artdot

Naruszenie warstwy naskórka spowodowane zabiegami chirurgicznymi lub medycyny estetycznej sprawia, że skóra potrzebuje odpowiedniego traktowania. Zaczerwienia i opuchlizna będące następstwem naruszenia delikatnej cery są często następstwem przebytego zabiegu.

Oznacza to, że skóra wymaga specjalnego traktowania, które możliwe jest dzięki specjalistycznym produktom. Warto więc pamiętać, że aby w pełni cieszyć się efektami, które chcesz osiągnąć decydując się na zabieg upiększający warto również dostosować swoją kosmetyczkę.

Kosmetyki NOVACLEAR+ REPAIR powstały z myślą o zapewnieniu odpowiednio delikatnej i skutecznej pielęgnacji skóry po zabiegach medycznych, które przyspieszą procesy gojenia naruszonej skóry. Dodatkowym atutem kosmetyków jest obecność naturalnych składników aktywnych wspomagających wytwarzanie kolagenu. Są to srebro, miedź i cynk, które przyspieszającą regenerację tkanek.  Dzięki temu pielęgnacja skóry po zabiegach medycyny estetycznej jest bezproblemowa. Dodatkowym atutem formuły jest jej dopracowanie nastawione na zapewnienie jak najlepszej regeneracji tkanek. Brak drażniących składników, barwników oraz delikatna formuła sprawiają, że możesz stosować kosmetyki codziennie bez ryzyka podrażnienia skóry. Jest to bardzo ważne z uwagi na fakt, że skóra, które została poddana zabiegom medycyny estetycznej wymaga systematycznej pielęgnacji. Proponowane przez NOVACLEAR+ pozycje stanowią kompletną pielęgnację skóry podrażnionej po zabiegach medycyny estetycznej.

Kliknij i sprawdź jak pielęgnować skórę po zabiegach medycyny estetycznej

Może Ci się również spodobać