Kremy z filtrem do opalania na twarz

przez artdot

Wraz z pierwszymi promieniami słońca powinniśmy uzupełnić swoją kosmetyczkę o dobry krem z filtrem do opalania. Na promienie słoneczne i promieniowanie UVA i UVB szczególnie narażona jest nasza cera, ponieważ twarz narażona jest na promieniowanie słoneczne każdego dnia. Ważne jest więc zapewnienie jej odpowiedniej ochrony przez cały rok, szczególnie kiedy temperatura wzrasta.

W celu zapewnienia sobie optymalnej ochrony podczas codziennych spacerów czy też weekendowego opalania warto zapoznać się z ofertą kremów do opalania na twarz NOVACLEAR+, które zostały opracowane w oparciu o delikatną, niepodrażniającą formułę, która doskonale ochroni Cię przed szkodliwymi skutkami nadużywania kąpieli słonecznych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda skóra ma inne wymagania, dlatego naszą odpowiedzią jest stworzenie kremów z filtrem pod wymagania odpowiednich typów skóry. W ofercie NOVACLEAR+ znajdują się odpowiednie produkty dla cery suchej, tłustej czy wrażliwej.

Nieodpowiednie zabezpieczanie skóry przed słońcem może pociągać za sobą wiele negatywnych skutków. Są to między innymi nadmierne wysychanie skóry, szybsze starzenie się czy nawet w najbardziej skrajnych przypadkach – rak skóry.

Czy zatem codzienne stosowanie kremu z filtrem SPF przez cały rok jest ważne? Jak najbardziej. Pozwala to uniknąć wielu zbędnych skutków, pozwalając Ci cieszyć się zdrową, młodą i promienną twarzą przez jak najdłuższy czas.

Kliknij i sprawdź kremy z filtrem do opalania na twarz

Może Ci się również spodobać