Kremy nawilżające do rąk

przez artdot

Nasze dłonie są najbardziej narażone na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Nieodpowiednia pielęgnacja może przyczyniać się do wysychania skóry, pękania i bólu przy każdym ruchu dłońmi, które są naszą wizytówką. Te powodujące dyskomfort doznania nie muszą być jednak Twoim problemem, istnieje sposób, żeby je wyeliminować!

Specjalistyczne kremy nawilżające do rąk są podstawą odpowiedniej pielęgnacji dłoni. Ich regularne stosowanie pozwala utrzymać nawilżenie dłoni na odpowiednim poziomie. Kremy do rąk NOVACLEAR+ to produkty bazujące na odżywczych organicznych olejach roślinnych, które nie tylko zapobiegają wysychaniu, ale również odpowiednio nawilżają i regenerują skórę dłoni przez cały rok.

Często decyzja o kremie do rąk podejmowana jest na podstawie opakowania lub pięknego zapachu. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ takie kosmetyki często składają się z substancji zapachowych, barwników czy konserwantów pochodzących z alkoholi, które mają działanie wysuszające, przez co stan skóry dłoni może się nawet pogorszyć. Kremy do rąk NOVACLEAR+ pozbawione są tych drażniących substancji przez stosując je, Twoje dłonie będą odpowiedni nawilżone i odżywione nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach. Ich delikatna formuła nastawiona jest codzienne używanie w przypadku już wysuszonego naskórka oraz zapobiegnie jego wysychaniu w przyszłości.

Pielęgnacja skóry dłoni powinna na stałe wpisać się w Twoją codzienną rutynę bez względu na porę roku.

Kliknij i sprawdź kremy nawilżające do rąk

Może Ci się również spodobać