Kremy dla dzieci z filtrem UV

przez artdot

Bycie dzieckiem to beztroski i aktywny czas. Nasze pociechy są aktywne i kochają spędzać czas na zewnątrz, szczególnie jeśli pojawiają się pierwsze oznaki lata. Okres letni to również wzmożone promieniowanie słoneczne, które w nadmiarze może negatywnie wpłynąć na skórę dziecka. Zapewnienie odpowiedniej ochrony skóry to podstawa, bez której wypad na plażę może skończyć się bolesnymi oparzeniami słonecznymi.

Skóra pociech jest delikatna i skłonna do podrażnień. Szczególnie niebezpieczne są wymienione wcześniej promienie słoneczne, dlatego ważne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony szczególnie w okresie letnim. Krem dla dzieci z filtrem UV NOVACLEAR+ to kosmetyk delikatny dla skóry i bezwzględny dla promieniowania UVA oraz UVB. Odpowiednia ochrona pomoże Ci uchronić dziecięcą skórę przed podrażnieniami i oparzeniami w czasie wakacji oraz podczas codziennych aktywności.

Kremy NOVACLEAR+ zawierają bardzo wysoki filtr SPF. Jego poziom 50+ zapewnia najlepszą ochronę przed słońcem. Odpowiednio powtarzana aplikacja pozwoli na czerpanie radości z każdego dnia bez obawy o późniejsze nieprzyjemne konsekwencje. Zastosowane filtry i formuła sprawiają, że kremy rozprowadzają się bardzo dobrze i bardzo szybko się wchłaniają nie pozostawiając białej warstwy na skórze.

W celu zapewnienie odpowiedniego nawilżenia i ukojenia, do składu dodane zostały również ekstrakty z aloesu i hydromanil. Dzięki nim skóra Twojego dziecka nie tylko zostanie odpowiednio zabezpieczona przed słońcem, ale również ograniczone zostanie jej odwadnianie. Ochrona i nawilżenie w jednym podczas słonecznych dni jest w zasięgu Twojej ręki!

Kliknij i sprawdź kremy dla dzieci z filtrem UV

Może Ci się również spodobać