Kosmetyki i kremy na podrażnienia

przez artdot

Podrażnienia skóry mogą mieć wiele przyczyn. Nieprzyjemne doznania wynikające z podrażnienia mogą być spowodowane skrajnymi temperaturami, drażniącymi kosmetykami czy zabiegami depilacyjnymi i medycznymi. Podrażniony naskórek często objawia się pieczeniem, swędzeniem i zaczerwienieniem. Są to doznania, które często powodują dyskomfort i ból.

Stosowanie kosmetyków na skórę podrażnioną pozwala wyeliminować objawy przy jednoczesnym poprawieniu kondycji skóry w krótkim czasie, przynosząc Ci tym samym ulgę. Kosmetyki NOVACLEAR+ to idealne rozwiązanie w przypadku irytacji skóry. Nasze kremy na podrażnienia są rozwiązaniem pozbawionym drażniących substancji chemicznych, bazującym na naturalnych olejach roślinnych. Ich delikatna formuła pozwala nie tylko wyeliminować uczucie podrażnienia, ale także wyciszy Twoją skórę poprzez jej nawilżenie. Skład został również wzbogacony o elementy aktywne, które intensywnie wpłyną na regenerację komórek Twojego naskórka i odżywią go, skutecznie zwalczając powstałe stany zapalne.

Systematyczne lub doraźne stosowanie naszych kremów w momencie, w którym Twoja skóra zaczyna wołać o pomoc, pozwoli Ci na natychmiastowe przyniesienie ulgi. Brak barwników i substancji zapachowych sprawia, że kosmetyki są lekkie i nie powodują dodatkowego wysuszenia skóry. Powrót do naturalnej jędrności i sprężystości Twojej skóry z kosmetykami NOVACLEAR+ jest na wyciągnięcie ręki.

Kliknij i sprawdź kosmetyki i kremy na podrażnienia

Może Ci się również spodobać